Продавница

Brit Care Cat Snack Meaty Chicken – Брит кер закуски за маче со екстра пилешко месо 50гр.

120.00мкд


Brit Care Cat Snack Meaty Chicken – Брит кер закуски за маче со екстра пилешко месо 50гр.

 • Дополнителна храна за мачки – пилешко.

 • Неодоливо искушение за сите мачки.

 • Закуска од чисто месо без житарки за мачки.

 • Состав:
  пилешко 86,8%, скроб 5%, глицерин 3%, сорбитол 2%, протеин од грашок 3%, сол 0,2%.

 • Аналитички состојки:
  сурови протеини 35%, сурови масти 5%, влага 23%, суров пепел 4,5%, сурови влакна 0,3%.

 • Енергија што се метаболизира:
  3.030 kcal/kg

Земја на потекло ЕУ
Шифра: 101111988

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
  0
  Корпа
  Вашата корпа е празна.Врати се во продавница