Продавница

Закуски за маче – Пилешко и ориз стапчиња во кутија 60гр. – Camon

180.00мкд


Стапчиња за пилешко и ориз со таурин, додатна храна за возрасни мачки.
Формула без глутен.
Без конзерванси.

Количина: 60 гр
Големина: 3 см

Земја на потекло ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ102

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница