Продавница

Закуски за маче – Пилешки филети во кутија 60гр. – Camon

220.00мкд


Закуски за маче – Пилешки филети во кутија 60гр. – Camon
Пилешки стапчиња со таурин, додатна храна за возрасни мачки.
Формула без глутен.
Без конзерванси.

Количина: 60 гр
Големина: 2,5 см

Земја на потекло ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ101

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница