Продавница

Закуски за маче – Пилешки рипчиња 60гр. – Camon

210.00мкд


Закуски за маче – Пилешки рипчиња 60гр. – Camon
Вкусни пилешки стапчиња, совршена комплементарна храна за мачки за џвакање.
Тие содржат:
– Натриум полифосфатите помагаат да се намали формирањето на денталниот плак.
– Јачменовата трева ја промовира природната елиминација на влакненцата.
– Таурин, слободна есенцијална амино киселина вклучена во неколку витални процеси во телото на мачката.

Формула без глутен.
Без бои.

Количина: 60 гр
Големина на закуска: 1,3×0,6×0,4 cm

Земја на потекло: ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ250

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница