Продавница

Закуски за маче – Пилешки филети вакум 2 парчиња 40гр. – Camon

110.00мкд


Закуски за маче – Пилешки филети вакум 2 парчиња 40гр. – Camon
Вкусни пилешки филети, дополнителна храна за возрасни мачки:
– еден животински протеин
– богат со протеини од прва класа
– без бои
– Формула без глутен

Количина: 40 g (2 парчиња по пакување)
Големина: 7,5×2,5×1,5 cm

Земја на потекло: ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ210

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница