Продавница

Закуски за маче – Пилешки суви риби во кутија 30гр. – Camon

150.00мкд


Закуски за маче – Пилешки суви риби во кутија 30гр. – Camon
Сушени рипчиња.

– Еден животински протеин
– Формула без глутен
– Богати со првокласни протеини
– Без адитиви

Количина: 30гр.
Големина: 5см.

Земја на потекло ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ100

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница