Продавница

Закуски за маче – Пилешки срциња 60гр. – Camon

210.00мкд


Закуски за маче – Пилешки срциња 60гр. – Camon
Вкусни пилешки стапчиња, совршена комплементарна храна за мачки за џвакање.
Тие содржат:
– Инсулинот и МОС (пробиотиците) помагаат на правилниот баланс на цревната флора и природното исфрлање на влакненцата (антихербол ефект)
– Натриумските полифосфати помагаат да се намали наталожувањето на масни наслаги.

Формула без глутен.
Без бои.

Количина: 60 гр
Големина на закуска: 0,9×0,9×0,5 cm

Земја на потекло ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ202

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница