Продавница

Закуски за маче – Пилешки коцки во кутија 60гр. – Camon

180.00мкд


Закуски за маче – Пилешки коцки во кутија 60гр. – Camon
Коцки за пилешко со таурин, додатна храна за возрасни мачки.
Формула без глутен.
Без конзерванси.

Количина: 60 гр
Големина: 1 см

Земја на потекло ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ103

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница