Продавница

Закуски за маче – Месни стапчиња 60гр. – Camon

190.00мкд


Закуски за маче – Месни стапчиња 60гр. – Camon
Вкусни пилешки стапчиња со вкус на слад, совршена комплементарна храна за возрасни мачки за џвакање.
Тие содржат:
– Инсулинот и МОС (пробиотиците) помагаат на правилниот баланс на цревната флора и природното исфрлање на влакненцата (антихербол ефект)
– Натриумските полифосфати помагаат да се намали наталожувањето на масни наслаги.

Формула без глутен.
Без бои.

Количина: 60 гр
Големина: 8×5 cm Ø 0,5 cm

Земја на потекло ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ201

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница