Продавница

Закуски за маче – Месни полнети стапчиња во кутија од пилешко и бакалар 60гр. – Camon

190.00мкд


Закуски за маче – Месни полнети стапчиња во кутија од пилешко и бакалар 60гр. – Camon
Коцки од бакалар/пилешко/црн дроб со таурин, додатна храна за возрасни мачки.
Формула без глутен.
Без конзерванси.

Количина: 60 гр
Големина: 2 см

Земја на потекло ЕУ
Извозник – Камон Италија
Шифра: АФ104

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница