Продавница

Dubex Ponchik M – Лежалка пуфкаста за миленици (65см дијаметар х 9см висина)

1,190.00мкд


Dubex Ponchik – Лежалка пуфкаста за миленици (65см дијаметар х 9см висина)
Потекло: Турција

Лежалките од серија Ponchik се ултра меки и комфорни, овозможуваат совршено удобен простор каде што вашиот миленик може да се одмори без стрес. Додека нејзината дебела внатрешна површина за полнење и спиење обезбедува мека заштита, таа заштитува од студени и тврди подови, правејќи се да се чувствува пријатно дури и на паркет или керамички подови
Овој производ е најквалитетен и најполн душек на пазарот во однос на квалитетот на материјалот и внатрешното полнење.

Материјалите кои се користат во овие лежалки се со највисок квалитет и тие никогаш не содржат канцерогени супстанции во однос на здравјето на Вашиот ПРИЈАТЕЛ

Боја:
VR-01 -Бело
VR-02 -Розево
VR-03 -Светло кафеаво

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница