Продавница

Лежалка ДОНДУРМА XL сиво/црвено 90х70х22см. – Дубекс

2,690.00мкд


Лежалка ДОНДУРМА XL сиво/црвено 90х70х22см. – Дубекс
Потекло: Турција

Лежалките од серија Dubex овозможуваат совршено удобен простор каде што вашиот миленик може да се одмори без стрес. Додека нејзината дебела внатрешна површина за полнење и спиење обезбедува мека заштита, таа заштитува од студени и тврди подови, правејќи се да се чувствува пријатно дури и на паркет или керамички подови
Овој производ е најквалитетен и најполн душек на пазарот во однос на квалитетот на материјалот и внатрешното полнење.

Материјалите кои се користат во овие лежалки се со највисок квалитет и тие никогаш не содржат канцерогени супстанции во однос на здравјето на Вашиот ПРИЈАТЕЛ

Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Извозник: ТВР – Турција
Шифра:
ДУБ-3099

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница