Продавница

Лежалка/куќарка за миленици со завеси (50х40х32см)

625.00мкд


Лежалка/куќарка за миленици со завеси (50х40х32см)
Легло за миленици овозможува совршено убоден и луксузен простор за Вашиот миленик.

Полнењето е изработено од 100% природен материјал од 1 класа.
Надворешниот дел е направен од материјал кој не дозволува да се лепи крзното на Вашиот миленик.

Земја на потекло: Турција

Шифра: ВП-1554

Увозник за Македонија:

Пријатели-миленици

Никола Тесла 42 – Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница