Продавница

Креветче за миленици (70см x 52см)

1,400.00мкд


Креветче за миленици , одговара за мало куче

Димензии: должина 70 см х ширина 52 см

Напомена: Околу бојата на лежалката ќе Ве исконтактираме или Ви ја испраќаме според тоа која ја имаме на залиха.

Земја на потекло : Македонија

en_USEnglish
0