Продавница

Креветче за миленици (57см x 50см)

1,400.00мкд


Креветче за миленици, одговара за мало куче / маче
Димензии: должина 57 см х ширина 50 см
Напомена: Околу бојата на лежалката ќе Ве исконтактираме или Ви ја испраќаме според тоа која ја имаме на залиха.
Земја на потекло : Македонија
Шифра: Л

en_USEnglish
en_USEnglish
0