Продавница

Креветче за миленици (39см x 38см)

1,000.00мкд


Креветче за миленици, одговара за мало куче / маче
Димензии: должина 39 см х ширина 38 см
Напомена: Околу бојата на лежалката ќе Ве исконтактираме или Ви ја испраќаме според тоа која ја имаме на залиха.
Земја на потекло : Македонија
Шифра: Ф140

en_USEnglish
en_USEnglish
0