Продавница

Vitapol – Апликатор за таблети

190.00мкд


Vitapol – Апликатор за таблети
Апликатор за давање на апче на миленици кои не сакаат да го голтаат

Извозник: Витапол – ЕУ

Шифра: БК 14020

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

Тежина 0.2 kg
Димензии 50 × 25 × 10 cm
Боја

Портокалова, Сина

Големина

60см.

en_USEnglish
0