Продавница

Flamingo – Сигурносен елек за пливање С

1,085.00мкд


Flamingo – Сигурносен елек за пливање С
30см – обем
За кучиња од: 7.5кг. до 10кг.
Материјал: полиестер со полнење: ПП полипропилен
Рачно миење
Прицврстувач со кука и лента со тока за кликање на пределот на стомакот и вратот
Водоотпорен
Рефлексивни
Со прстен за прицврстување на поводник и опашка со лента
Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 503058

 

en_USEnglish
0