Продавница

Дуксер за миленици Адидог 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

890.00мкд


Дуксер за миленици Адидог 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница