Продавница

Дуксер за миленици Адидог 7XL, 8XL, 9XL

990.00мкд


Дуксер за миленици Адидог 7XL, 8XL, 9XL

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: 7XL, 8XL, 9XL

Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница