Виндјакна за куче

1,090.00мкд


tabela

  • После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.
  • Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)
    Големини кои ги имаме од овој модел се: М, Л, ХЛ
    Земја на потекло: Кина
en_USEnglish
0