Виндјакна за куче

990.00мкд


tabela

  • После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.
  • Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)Големини кои ги имаме од овој модел се: М, Л, ХЛ, ХХЛ
    Земја на потекло: Кина
error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0