Продавница

Виндјакна за куче со пантолончиња – Риба XL, XXL

1,290.00мкд


Виндјакна за куче со пантолончиња – Риба XL, XXL

 • После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.
  Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)Големини кои ги имаме од овој модел се: XL, XXL
  Земја на потекло: Кина
0
  0
  Корпа
  Вашата корпа е празна.Врати се во продавница