Продавница

Дуксерка со пантолончиња за куче – Адидог

650.00мкд


tabela
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: С, М, Л, ХЛ, ХХЛ

Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
0