Продавница

Дуксер со пантолончиња за куче – Adidog S

590.00мкд


Дуксер со пантолончиња за куче – Adidog S
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: S

Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница