Продавница

Виндјакна со пантолончиња за куче – Star 16 XL, XXL

1,290.00мкд


Виндјакна со пантолончиња за куче – Star 16 XL, XXL
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: ХЛ, ХХЛ

Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница