Елек за куче 5ХЛ

1,390.00мкд


84859553_479347756089007_6322950986591633408_n

  • После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.
  • Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)
    Големини кои ги имаме од овој модел се: 5ХЛ
    Земја на потекло: Кина
en_USEnglish
0