Елек за куче 7XL

1,490.00мкд


Елек за куче 7XL

 • После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.
 • Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)
  Големини кои ги имаме од овој модел се: 7XL
  Земја на потекло: Кина
0
  0
  Корпа
  Вашата корпа е празна.Врати се во продавница