Виндјакна за куче – Риба M

1,190.00мкд


Виндјакна за куче – Риба M

 • После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.
  Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)Големини кои ги имаме од овој модел се: M
  Земја на потекло: Кина
0
  0
  Корпа
  Вашата корпа е празна.Врати се во продавница