Продавница

Purina- Dog Chow puppy (пилешко/јагнешко) 14кг.

3,080.00мкд 2,926.00мкд


Комплетно избалансирана храна од јагнешко/пилешко месо за кучиња до 12 месечна возраст

Протеини 28%, Масти 14%
Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0