Продавница

Purina- Dog Chow puppy (јагнешко) – 1кг (РЕФУС)

290.00мкд


Комплетно избалансирана храна од јагнешко/пилешко месо за кучиња до 12 месечна возраст

Протеини 28%, Масти 14%
Земја на потекло: Унгарија

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница