Продавница

Purina- Darling Junior 8кг.

1,120.00мкд 1,008.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња до 12 месечна возраст

Вреќа 8 кг.

Протеини 23%, Масти 12%
Земја на потекло: Унгарија

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0