Продавница

Sam’s Field mini adult – Храна за возрасни кучиња со мал раст – 1кг. (рефус)

330.00мкд


Sam’s Field ADULT MEDIUM
Храна за возрасни кучиња со мал раст со вкус на пилешко месо и ориз- 1кг. РЕФУС
Протеини 28%,
Масти 17%
Земја на потекло: ЕУ

en_USEnglish
en_USEnglish
0