Продавница

Robin храна за куче 10кг

650.00мкд 580.00мкд


Комплетно избалансирана храна од пилешко месо и риба за кучиња над 12 месечна возраст
Протеини 24%, Масти 10%
Земја на потекло: Грција

en_USEnglish
en_USEnglish
0