Продавница

Purina- Dog Chow adult (пилешко/јагнешко) 14кг.

2,800.00мкд 2,660.00мкд


Комплетно избалансирана храна од јагнешко/пилешко месо за кучиња над 12 месечна возраст

Протеини 25%, Масти 12%
Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0