Продавница

Purina- Darling Adult (пилешко/говедско со зеленчук) 15кг.

1,800.00мкд 1,530.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња од пилешко/говедско за кучиња над 12 месечна возраст
Вреќа 15 кг.
протеини –
Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0