Продавница

Purina- Darling Adult (пилешко и зеленчук) 500гр.

80.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња од пилешко месо со зеленчук за кучиња над 12 месечна возраст

протеини -17%,
масти -8%

Земја на потекло: Унгарија

en_USEnglish
en_USEnglish
0