Продавница

KANI ADULT – Храна за куче – говедско 10кг.

900.00мкд 650.00мкд


Квикер кани адулт – говедско
650ден – 10кг

Пилешко –Протеини – 18%, Масти – 12%

НАПОМЕНА:
– За купени 20 вреќи, добивате 1 вреќа ГРАТИС

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0