Продавница

Flamingo – Цуцла за прихрана на миленици 140мл.

460.00мкд


АКЕЛА – Пвц шише со цуцла, наменето за мали кучиња, мачиња и други мали животни
Се користи за хранење на многу мали миленичиња кои неможат да се хранат од својата мајка.
Исто така овој производ има додаток за одржување на хигиената на шишенцето.

Материјал: пластика
Шишето има градба во милиметри
Со 2 цуцли и четка

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 519565

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница