Продавница

Trixie – Цуцла за прихрана на мали кученца и маченца 50мл

320.00мкд


Trixie – Цуцла за прихрана на мали кученца и маченца 50мл
Пвц шише со цуцла, наменето за мали кучиња, мачиња и други мали животни
Се користи за хранење на многу мали миленичиња кои неможат да се хранат од својата мајка.
Ова шише исто така има и помагало за одфржување на хигиената на истото
Земја на потекло : Германија
Шифра: 4193

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница