Продавница

Purina- Darling Adult (говедско и зеленчук) 3кг.

450.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња од говедско месо со зеленчук за кучиња над 12 месечна возраст

протеини -17%,
масти -8%

Земја на потекло: Унгарија

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
0