Продавница

Purina- Dog Chow adult (јагнешко) – 1кг (РЕФУС)

240.00мкд


Комплетно избалансирана храна од јагнешко/пилешко месо за кучиња над 12 месечна возраст

Протеини 25%, Масти 12%
Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница