Продавница

Purina- Darling Adult (говедско/пилешко со зеленчук) – 1кг (РЕФУС)

180.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња од пилешко/говедско за кучиња над 12 месечна возраст

протеини -17%,
масти -8%
Земја на потекло: Унгарија

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница