Продавница

Elvis – шампон за кучe јуниор 300мл.

120.00мкд


Елвис шампон за мало куче со екстракт од камилица 300мл
Хипоалерген,
без мирис,
за чувствителна кожа.
После капење крзното е сјајно, свиленкасто и лесно за чешлање.

Извозник: Инко -ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: Инко-1500

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница