Продавница

Elvis – шампон за кучe со долго крзно (природен против паразити) 300мл.

120.00мкд


Елвис шампон за долго крзно со екстракт од растението синчец 300мл
Ги освежува и јакне кожата и крзното.
Заштита од паразити на природна база.

Извозник: Инко -ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: Инко-1502

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница