Продавница

Шарми 1 – Шампон за куче со кратко влакно

240.00мкд


Шампон формулиран за енергетско чистење на влакното и кожата на кучињата , додека се одржува нормална физиолошка состојба на кожата во случај на често капење .Затоа особено е погоден за кучиња со кратко влакно.

Состав: вода, натриум лаурил сулфат, екстракт од полен ,чај-лаурил сулфат,парфем..

Начин на употреба: Начин на употреба:  Разредете доволно количество шампон со малку вода и нанесете го добиениот растворврз влажниот слој (крзното) на животното. НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА

Шифра: 0268
Земја на потекло: ЕУ

en_USEnglish
en_USEnglish
0