Продавница

Flamingo – Кеси за собирање на измет од вашето милениче 12х20

490.00мкд


Flamingo – Кеси за собирање на измет од вашето милениче 12 ролни х 20 кеси
Цената на една ролна е 37ден.

Кеса за собирање на изметот од вашето милениче , практичен и еколошки производ кој се користи кога ќе го шетате вашето милениче.

Извозник: Карли и Фламинго – ЕУ
Шифра: 515379

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница