Продавница

Trixie- Заштитни гаќички за куче “S”

340.00мкд


Гаќички Ѕ за мало куче, кое го штитат вашето женско куче од парење и помагаат при хигената кога има меструален циклус.

Земја на потекло : Германија
Шифра: 23491
Обем околу струк: 24-31см

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница