Продавница

Trixie- Заштитни гаќички за куче “L”

440.00мкд


Гаќички L за големо куче, кое го штитат вашето женско куче од парење и помагаат при хигената кога има меструален циклус.
Шифра: 23494
Обем околу струк: 50-59см

Земја на потекло : Германија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница