Продавница

Trixie- Заштитни гаќички за куче “M”

400.00мкд


Гаќички М за средно куче, кое го штитат вашето женско куче од парење и помагаат при хигената кога има меструален циклус.

Земја на потекло : Германија
Шифра: 23493

Обем околу струк: 40-49см

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница